Feb 18, 2017 admin

Chcete sa stať závodníkom?

Chcete sa stať závodníkom?

 Chcete sa stať závodníkom?

Akú výbavu na to potrebujem? 

Ako sa stať členom klubu RC Arena Bratislava?

 

Pre veľký záujem a veľa otázok zo strany záujemcov o tento šport ,hobby a zábavu sme sa rozhodli pre potenciálne  nových členov nášho klubu pripraviť komplexnejšie informácie ohľadne potrebného technického vybavenia pre OnRoad jazdenie s autami v mierkach 1:12, 1:18, 1:24, 1:28 a 1:32.

Ďalším hlavným dôvodom je skutočnosť že záujemcovia o tento šport, hobby a zábavu sa pri nedostatočnej znalosti potrebného vybavenia zásobia vybavením a materiálom ktorý nie je moc vhodný pre tieto účely. Na jeho obstaranie sú väčšinou zlákaný výhodnejšou obstarávacou cenou .Vo veľa prípadoch sú potom ľudia sklamaný z potrebných dodatočných investícii.

Nakoľko naša dráha spĺňa kritéria pre tieto spomenuté  mierky  aj pre mierku 1:18 budeme sa prednostne venovať tejto mierke.
Pre nových členov a záujemcov o členstvo sme pripravili 2 Startup balíčky

1/18 4wd OnRoad - Startup Economic  Packet

1/18 4wd OnRoad - Startup High-end  Packet

Obidva balíčky obsahujú profesionálny závodný monopost v mierke 1/18 4wd a rozdiely sú len v príslušnej výbave /nabíjačka, vysielačka, servo, regulátor ,motor/
Samozrejmosťou je ,že všetky nami navrhované súčasti sú kompatibilné a po uvážení si nový čleň môže v budúcnosti tieto samostatné segmenty zameniť za iné ktoré si obstará.
Nakoľko dbáme na bezpečnostné podmienky pri jazdení a nabíjaní batérii , obidva balíčky obsahujú jazdecké LiPo batérie v prevedení HardCase /tvrdý bezpečnostný obal/

  

Tu sú súčasti Startup Packet

1/18 4wd OnRoad - Startup Economic  Packet

1x Závodný podvozok Xray  M18 Pro LiPo                                     

1x Vysielač + prijímač + telemetria FS-IT4S dotykový displej    

1x ECS regulátor 18A + motor 5600KV + programátor               

1x Rýchle micro servo kovové prevody HS82MG                         

1x Balance Charger/Discharger - max 5A /SKYRC S60/              

1x Pohonná batéria LiPo 2s 1600mA Hard Case                            

 

1/18 4wd OnRoad - Startup High-end  Packet

1x Závodný podvozok Xray  M18 Pro LiPo                      

1x Vysielač Sanwa MT4-S + prijímač 471                       

1x ECS regulátor 30A + motor 8000KV + programátor 

1x Rýchle digitálne micro servo kovové prevody           

1x Balance Charger/Discharger  SKYRC T6755              

1x Pohonná batéria LiPo 2s 1900mA Hard Case             

 

Ako bonus pre nových členov, ktorí si vyberú jeden z ponúkaných závodných balíčkov dávame členské u nás  v klube RC Arena Bratislava na kalendárny rok 2017 zdarma. Toto členstvo vám umožňuje sa raz týždenne stretávať medzi nami u nás v areáli
RC ARENA Bratislava, používať priestory depa a závodnej dráhy  na účely jazdenia so zakúpeným podvozkom a technikou. Samozrejmosťou je poradenstvo ,kde vám  ho radi poskytnú ostrieľaný jazdci a členovia klubu .  Pre členov klubu RC ARENA Bratislava vieme ponúknuť aj výhodnejšie ceny pre spotrebný materiál ako aj pre náhradné diely.

Cena : 1/18 4wd OnRoad - Startup Economic  Packet   550€                               

Cena : 1/18 4wd OnRoad - Startup High-end  Packet   880€

Verte, že je lepšie raz vidieť a zažiť  ako 100x počuť a preto pokiaľ budete mať záujem nie je žiadny problém sa prísť pozrieť a pripadne si to aj  vyskúšať.
Zároveň ďakujeme za Like a Share nášho FB ako aj nášho webu  ktoré Vám určite v budúcnosti sprostredkujú dôležité a aktuálne informácie o prebiehajúcich podujatiach a činnostiach v areáli RC ARENA Bratislava. :)

 

Tešíme sa na vás :  RC ARENA Bratislava

 

SKYRC T6755 Touch system SKYRC S60 Sanwa MT4 S LiPo 2s 1900mA Hard Case HS82MG FS IT4S ECS regulator 30A ECS regulator 18A Xray M18 Pro LiPo2

Diskusia

Komentáre

Tento článok neobsahuje komentáre.

comments powered by Disqus