Niečo o nás

RC ARENA je verejná skupina ľudí, ktorí majú ako svoju záľubu závodné a rekreačné jazdenie RC modelov a RC  automobilov v mierkach 1:12,1:18,1:24,1:28. Pre tieto činnosti ako rekreačné a závodné jazdenie usporadúvame  tréningové dni, závody a príležitostné stretnutia záujemcov tejto záujmovej činnosti.

História Našich priestorov RC Arény Bratislava začala už v roku 2010,kedy sa začala výstavba priestorov. Nakoľko všetko je a bolo financované výlučne zo súkromných zdrojov nebol priebeh výstavby a  prípravy priestorov bezproblémový. To ako prebiehala výstavba a všetko príslušné k tomu, aby sme sa mohli stretávať, jazdiť, závodiť a naplno venovať Naším záujmom si môžete pozrieť v albume s názvom /Evolution RC Arena Bratislava/

Za zmienku stojí fakt, že Náš pilotný projekt začal o pár rokov skôr ,ako   RC Racing Slovakia a do dnešného dňa je plne funkčný. Tento projekt zoskupuje a informuje o všetkých príbuzných aktivitách klubov, jazdcov a usporiadateľov RC závodov na Slovensku, ale aj v susedných krajinách.

Hneď od samého začiatku nám bolo jasné v akom štandarde chceme priestory  vybudovať, zariadiť a sprevádzkovať  pre Našich členov a hostí .Aj v súčasnej dobe prebiehajú drobné úpravy, technické riešenia podporný support pre návštevníkov. Ide o kozmetické úpravy ,takže sa nechajte prekvapiť čo pre Vás ešte v krátkej budúcnosti pripravujeme.

slideshow2 BG

V súčasnej dobe vedia priestory poskytnúť komfortné služby pre členov a návštevníkov, ktorí sa tiež zaoberajú týmto hobby.

V areáli je Vám k dispozícií závodná kobercová dráha o rozmere 23x10m,kvalitné osvetlenie dráhy, ako aj depa. Pre jazdcov je pripravený priestor v depe.  Tento priestor je  vybavený  pre prípravu modelov ,napájaním 240V AC ,pracovným stolom a pohodlným sedením pre 45 jazdcov.

 Elektronické meranie času je na dráhe zabezpečené od firmy AMB a  Robitronic. Pokiaľ máte jeden z týchto personálnych transpondérov, dozviete sa po jazde všetko podstatné čo Vám pomôže sa posunúť vo vašich jazdeckých výkonoch na vyššie umiestnenia.

Priestory sú prevádzkované celoročne. K dispozícií je bezplatné Wifi pripojenie na Internet. Naši hostia, návštevníci a členovia nemajú problém s parkovaním /25 parkovacích miest priamo v areáli/ ,pri väčšom obsadení možnosť parkovania v blízkom okolí.

Je lepšie raz vidieť ako 100 krát počuť, alebo čítať. Preto pokiaľ spadáte do našej cieľovej skupiny, neváhajte si vytvoriť  na portáli konto a byť tak včasne a v predstihu informovaný o všetkých u nás plánovaných  a prebiehajúcich aktivitách .

Všetko podstatné čo bude čas prinášať sa dozviete v ďalších článkoch, ktoré budeme príležitostne publikovať formou blogu na Našich stránkach rcarena.sk a  našom FB účte                                 Info: /pozor na FB sa nemusí vždy objaviť všetko čo na našich web stránkach/.

Tešíme sa na Vašu návštevu  u nás na závodnej dráhe  RC ARENA BRATISLAVA ,ako aj na nových užívateľov portálu RCARENA.Sk.

 

Team  RC ARENA Bratislava

Kde nás nájdete? 

Adresa:

RC ARENA Bratislava
Vrakunská 2,
821 06 Bratislava
tel: +421 905 71 72 73

Kedy nás nájdete?

Každú stredu od 11:00 do 20:00. Budeme radi ak sa zastavíte. Či už zajazdiť alebo po radu.

 

facebook

posledné fotky